Seo Copywriting

Bardzo dużą uwagę należy zwrócić na teksty jakie pojawiają się na stronie internetowej. Mogą one mieć ogromny wpływ na wizytę użytkownika na naszej stronie oraz na to czy potencjalny klient dokona zakupu na naszej stronie czy może wybierze ofertę konkurencji. Dodatkowo, teksty na stronie mogą wpłynąć na opinię użytkownika, oraz na to jak będzie spostrzegał stronę.

Jednym z kluczowych wymogów w SEM (marketingu w wyszukiwarkach internetowych) jest optymalizacja kodu strony, ale również optymalizacja tekstu znajdującego się na stronie. Teksty na stronie powinny być przejrzyste i łatwe do przeczytania, a to właśnie rozumiemy przez optymalizację treści. Celem SEO copywritera jest stworzenie takich tekstów, które są istotne dla użytkownika i wartościowe dla wyszukiwarki internetowej.

SEO copywriter tworzy teksty, które mają na celu wzbudzić ciekawość w użytkowniku oraz zachęcić go do spędzenia dłuższego czasu na naszej stronie. Dodatkowo teksty są wartościowe dla wyszukiwarek, poprzez ulokowanie tekstów w odpowiednich miejscach i posiadają dużą ilość słów kluczowych.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, tworząc teksty szczególną uwagę zwracamy na:

  • wyszczególnienie słów kluczowych,
  • wysoki współczynnik wykorzystywania słów kluczowych w treści strony,
  • ustalenie kluczowych użytkowników i ich potrzeb,
  • odpowiednią ilość znaków w tekstach,
  • zgodność optymalizacji treści z optymalizacją witryny.

Jakie podejmujemy działania w SEO copywritingu?

Zachodząca harmonia pomiędzy Klientem, pozycjonerem, a SEO copywritherem daje nam możliwość szybkiego osiągnięcia celu, ponieważ w momencie poznania potrzeb Klienta i wyznaczeniu celów, zostaje utrzymana integralność w ich realizacji. Wszystkie zadania, realizowane zarówno przez copwrightera jak i pozycjonera, dążą do realizacji wspólnego celu jakim jest sukces.

Nasza oferta zawiera:

  • tworzenie treści na strony internetowe,
  • edytowanie istniejących treści na stronie i dostosowanie ich treści tak aby były atrakcyjne dla wyszukiwarek internetowych,
  • wprowadzenie do treści elementów nawigacji tekstem (prowadzenie użytkownika po stronie za pomocą linków w treści).

SEO copywrithing jest najlepszym rozwiązaniem w momencie, gdy realizowana jest całościowa obsługa pozycjonowania strony. Osoba tworząca tekst oraz pozycjonująca ściśle z sobą współpracują, co daje najlepsze efekty w dążeniu do sukcesu.