Doradztwo

Doradztwo to kompleksowa usługa dla klientów, którzy chcą zacząć prowadzić skuteczne działania SEM, ale nie wiedzą od czego zacząć, jak określić efektywne frazy kluczowe i które działania w ramach marketingu w wyszukiwarkach będą najodpowiedniejsze.

Doradztwo jest połączeniem wszystkich usług w ramach „Audytu i doradztwa”. Efektem prac specjalistów jest przedstawienie klientowi Raportu z analizy rynku oraz Planu strategii działań firmy w obszarze SEM.

Dokumenty te są wynikiem między innymi wnikliwej analizy branży klienta, działań konkurencji w Internecie, obecnie prowadzonych przez klienta działań w obszarze SEM. Zawierają one:

  • analizę obecnej pozycji strony w wyszukiwarkach,
  • analizę słów kluczowych i dobór najefektywniejszych – propozycje na bazie analizy, potencjalne nisze;
  • plan strategicznych działań oraz potencjalnych inwestycji – określenie celu do osiągnięcia, propozycję wykorzystania usług z obszaru SEM oraz kolejności ich wdrażania, określenie potencjalnych nakładów inwestycyjnych potrzebnych do realizacji celu.

Aby skorzystać z usługi kompleksowego doradztwa, wystarczy skontaktować się z nami lub bezpośrednio przesłać zapytanie ofertowe.

Nasze sukcesy

Fraza Strona WWW Pozycja
malarstwo cybulska-wilkon.pl 2
szkoła tańca rzeszów ag-studio.rzeszow.pl 1
ubezpieczenia rzeszów carlo24.pl 1
beton rzeszów styrobudbetoniarnie.pl 1
odzyskiwanie danych rzeszów kamlegit.pl 2

Nasi klienci