Konsulting

Nasz Dział Marketingu Internetowego służy swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach usługi profesjonalnego audytu stron pod kątem SEO oraz doradztwa w zakresie kompleksowych działań SEM firm w Internecie. Są to usługi zarówno dla klientów, którzy dopiero planują kampanie w wyszukiwarkach internetowych jak i dla tych, którzy chcieliby dokonać optymalizacji już trwającej promocji.

W ramach usługi audytu i doradztwa analizujemy działania klienta i konkurencji, tworzymy raporty i przedstawiamy je klientom. W raportach zawarte są propozycje najskuteczniejszych, naszym zdaniem, rozwiązań mających zapewnić uzyskanie określonych efektów. Usługa audytu i doradztwa pozwala – jeszcze przed rozpoczęciem działań – na przedstawienie klientowi ich zakresu. Daje to możliwość dokonania wyboru usług, na podstawie analizy danych i propozycji ze strony naszych specjalistów. Dokumenty te są wynikiem między innymi wnikliwej analizy branży klienta, działań konkurencji w Internecie, obecnie prowadzonych przez klienta działań w obszerze SEM.

Zawierają one:

  • analizę obecnej pozycji strony w wyszukiwarkach,
  • analizę słów kluczowych i dobór najefektywniejszych – propozycje na bazie analizy, potencjalne nisze,
  • plan strategicznych działań oraz potencjalnych inwestycji – określenie celu do osiągnięcia, propozycję wykorzystania usług z obszaru SEM oraz kolejności ich wdrażania, określenie potencjalnych nakładów inwestycyjnych potrzebnych do realizacji celu.

Przykłady naszych sukcesów

Fraza Strona WWW Pozycja
malarstwo cybulska-wilkon.pl 2
szkoła tańca rzeszów ag-studio.rzeszow.pl 1
ubezpieczenia rzeszów carlo24.pl 1
beton rzeszów styrobudbetoniarnie.pl 1
odzyskiwanie danych rzeszów kamlegit.pl 2

Nasi klienci